Letos jsem poprvé navštívil vyhlášený polský veletrh v Bielsko Biala. I když jsem tuto cestu zvažoval již několik let, nitky souvislostí se sešly až nyní. Pak už nezbývalo, než se přesunout v podvečer z Prahy do blízkosti této události. Ubytování jsem měl blízko hranic, a tak už nic nebránilo tomu, aby se objektivy ráno objevily v sousedním Polsku.
Polský ENERGETAB 2013 v našem hledáčku také
30. září 2013 0:27
Energie
Zdroj: Elektrika.cz