Do olomoucké zoologické zahrady o víkendu dorazil z Maďarska skoro dvouletý samec tygra ussurijského. Chovatelé se budou snažit dát mladého tygra Amura dohromady se samicí Betty, aby spolu vytvořili chovný pár. Pokud si tygři padnou do oka, tak by se v olomoucké zoo mohla po třicetileté pauze opět narodit mláďata tygra ussurijského.
Olomoucká zoo získala mladého tygra ussurijského. Do dvou let se těší na mláďata
2. prosince 2013 9:57
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz