Setkáváte se v praxi s rozpory mezi silno a slaboproudem? Silnoproud a slaboproud jsou sice dva příbuzné, ale v praxi dost oddělené a široké obory problematiky. Kdo má lepší pozici? Slabo nebo silnoproudař? Který obor ovlivňuje více ten druhý? V čem bývá zásadní problém ve znalostech projektanta? Které normy platí společně pro silnoproud a slaboproud, oblast uzemňování a pospojování? Jaké znáte typy uzemňovacích soustav? Proč je souznění obou oblastí nejvíce důležité v ochraně před bleskem?
Slabosilnoproudý tým v projektové dokumentaci #1
9. prosince 2013 0:07
Energie
Zdroj: Elektrika.cz