O Vánocích se skalní houbaři vydávají za zimními houbami. Ti zkušení si s sebou kromě termosky s posilujícím občerstvením v košíku nesou také smetáček.
Proč chodí houbaři do lesa také o Vánocích? Pro penízovky!
20. prosince 2013 13:17
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/proc-chodi-houbari-do-lesa-take-o-vanocich-pro-penizovky--1294818
Zdroj: rozhlas.cz