zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Česká republika na 7. mezinárodním veletrhu Energy - Photovoltaics 2012 v Athénách

26.10.2012
Energie
Česká republika na 7. mezinárodním veletrhu Energy - Photovoltaics 2012 v Athénách
Velvyslanectví ČR v Athénách se zúčastní 7. mezinárodního veletrhu Energy -Photovoltaics 2012 (1.-4.11.2012), na němž se budou prezentovat významné české podniky z oblasti výroby energií z obnovitelných a alternativních zdrojů.


Velvyslanectví ČR v Athénách, věrno svým snahám o prosazování českých technologií, služeb a technologií na výrobu energií z obnovitelných a alternativních zdrojů, získalo souhlas a podporu Ministerstva zahraničních věcí ČR k účasti na 7. ročníku mezinárodního veletrhu <> . Veletrh se uskuteční ve dnech 1.-4. listopadu 2012 na výstavišti METROPOLITAN EXPO, které se nachází v bezprostřední blízkosti Athénského mezinárodního letiště Elefterios Venizelos. Jedná se o veletrh, který je ve svém oboru jedním z největších v Řecku. Pořadatelem je veletržní správa LEADEREXPO.

V rámci projektu realizovaném Velvyslanectvím ČR v Athénách pod názvem "Prezentace českých environmentálních technologií a služeb, jakož i technologií na výrobu energií z obnovitelných zdrojů na 7. mezinárodním veletrhu Watertec-Envirotec/Energy-Photovoltaic 2012" budou mít české firmy možnost se společně prezentovat na oficiálním stánku ČR a účastnit se paralelních konferencí pořádaných organizátory veletrhu.

ČR budou reprezentovat firmy:

BENEKOV term s.r.o. - www.benekov.cz

ENVIWEB s.r.o. - www.enviweb.cz (bude zastupovat i firmu ODES s.r.o.)

HL Propan s.r.o. - www.hlpropan.cz

LINTECH Solar, s.r.o. - www.lintech-solar.cz

PONAST s.r.o. - www.ponast.cz

Velvyslanectví děkuje za pomoc a spolupráci provozovatelům ekologickému portálu ENVI WEB s.r.o., který byl na české straně mediálním partnerem akce.


Kontaktní osoby na ZÚ Athény:

Ing. Miloš KUČERA, zástupce velvyslankyně (tel.: 0030-210 6729923)
Ing. Jitka GADZURASOVÁ (tel.: 0030-210 6729926)
fax: 0030-210 6710 675
e-mail: commerce_athens@mzv.cz

Kontaktní osoba za Enviweb a odborné tlumočení do řečtiny:

Mgr. Aristid Franc, tel.606 355 895

Pokud se chce ještě někdo účastnit jenom letáky kontaktujte prosím p.Mgr. France a letáky neprodleně odešlete na adresu Velvyslanectví ČR v Athénách, k rukám pí Jitky Gatzuras. Je možnost tak se účastnit i pro firmy, jež vyrábějí např. alternativní paliva, drtící linky, peletky, izolace apod.

ZDROJ: ZÚ ČR Athény, upraveno Enviweb.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí