Středa, 28. února 2024

EKOdárky - co třeba TOTEMO?

EKOdárky - co třeba TOTEMO?

Jsou to kola, křídla, motory. Jsou to výšiny, hlubiny a dálavy. Jsou to cesty za světy, co vidíš jen ty. Je na Tobě, jak se k nim dostaneš - je to TOTEMO. Cokoli, co Tvoje fantazie dovolí.

TOTEMO je netradiční stavebnice pro malé i velké, pro hravé i nápadité, poskytuje prostor pro sebevyjádření hrou a vytvářením vlastních světů - TOTEMO je jednoduše cokoli, co Tvoje fantazie dovolí. Již v listopadu spouštíme crowdfundingovou kampaň na platformě Indiegogo, kde si TOTEMO můžete za výhodnou cenu předobjednat. Netradiční zábavu pro malé i velké, pro hravé a nápadité. Stavebnici, která poskytuje prostor pro sebevyjádření hrou vytvářením vlastních světů a příběhů, které svou variabilitou přesahují možnosti vlastní fantazie, a tak nabízejí všem bez rozdílu věku možnosti tvoření bez hranic.

Máte doma malého průzkumníka či průzkumníci, nebo zvídavého a tvořivého školáka či školačku? Máme pro vás stavebnici, která přináší herní zážitek, při kterém se vydovádí jak vaši malí, tak i velcí tvůrci. Se stavebnicí TOTEMO si vyhrají nejen děti od 4 let věku, ale i starší děti a v neposlední řadě také rodiče, které hra pohltí stejně jako jejich ratolesti, a zapomenou alespoň na chvíli na okolní svět plný povinností.

TOTEMO přirozeně spojuje generace společnou hrou. Roste s vámi a vy rostete s ním. Stavebnice je inspirovaná dětskou fantazií a schopností vidět neviděné. Jednotlivé dílky můžete za pomocí spojek vzájemně kombinovat a doplňovat tak nápaditě, že se před vámi rozprostře krajina neomezených možností, čímž TOTEMO zastoupí na ,,stovky" hraček. Mysleli jsme i na to, že doba (ultra)covidová přinesla nám všem navýšení digitalizace, od kterého si potřebujeme všichni bez rozdílu v prvé řadě odpočinout, k čemuž TOTEMO poslouží jako skvělý pomocník.

Pokud si přejete TOTEMO pod stromeček, vybírat můžete hned z několika sad stavebnice s poetickými a hravými názvy - do předprodeje na Indiegogo jdou sady Krajinotaj, Ptákočka, Tryskolo a Velký set, kde jsou všechny tyhle tři sady a ještě něco navíc.

TOTEMO je pestré, zábavné, nápadité a variabilní a hlavně nekonečné, protože s každou hrou můžete vytvořit něco úplně nového, co vás mile překvapí. TOTEMO funguje edukativně a podporuje formou hry tvůrčí kvality malých osobností - jejich seberozvoj, představivost, kreativitu a abstraktní myšlení. Barevné dílky skýtají nabídku nejrůznějších tvarů a velikostí, takže z nich můžete vytvořit skutečně pestrou škálu konkrétních i snových měst a jejich pohádkových obyvatel. Zatímco děti budou objevovat radost z tvorby, osvojí si zároveň jemné motorické schopnosti, které jim vydrží po celý život.

,,Z touhy tvořit a nechat tvořit. Tak vzniklo v kruhu přátel TOTEMO - netradiční stavebnice pro malé i velké, která poskytuje prostor pro sebevyjádření hrou a tvorbou vlastních světů a příběhů bez hranic. Nezáleží na tom, zda-li jste malé dítě, které teprve zkoumá barvy, tvary a struktury, nebo dospělý, který ve tvarech nalézá nové významy. Je o vdechování života barvám a tvarům, o nacházení perspektiv, dávajících vzniknout novým světům. Je to obraz i socha, je to zen, sen i realita, je to krajina i krajta, racek i raketa," popisují TOTEMO autorky a designérky stavebnice Adriana Kováčová a Kateřina Brůhová.

TOTEMO se vyrábí v České republice ze dřeva a recyklovaných materiálů. Dřevěná překližka je potištěná ekologickými barvami a spojky jsou vyrobené z recyklovaných PET lahví.

Více info na: www.totemo.cz


Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů