Co i Vám nabízí průmyslové tepelné čerpadlo HELIOTERM SOLID M?

5. ledna 2022
Co i Vám nabízí průmyslové tepelné čerpadlo HELIOTERM SOLID M?

HELIOTHERM SOLID M je určen pro ty z vás, kteří hledají spolehlivé, úsporné, designové a k umístění v prostorách s vyšším výskytem osob vhodné tepelné čerpadlo. Tento produkt přišel do České republiky z Rakouska, kde již obstál v podmínkách, které si pro něj připravily horské hotely, sportoviště, konferenční prostory, veřejné budovy, výrobní haly, bytové domy a dokonce i velké rodinné domy.

Toto tepelné čerpadlo nabízí mimořádně nízké náklady na vytápění i chlazení, k dispozici jsou jednotky o výkonu 30 kW, 40 kW, 55 kW, jež jsou svou konstrukcí SE ZAKRYTÝMI VENTILÁTORY vhodné i k umístění poblíž oken obytných budov.

Problém mu nedělají ani nízké teploty

HELIOTERM SOLID M předčí konkurenční čerpadla typu vzduch/voda nejen svým vysokým topným faktorem SCOP 5,2, ale také schopností dodat dostatek tepla i při teplotách kolem -20 °C a stabilním výkonem při teplotách -10 °C (v těchto podmínkách klesá výkon ,,běžných" tepelných čerpadel vzduch/voda o cca 25 %). Díky svému výkonu, HELIOTERM SOLID M potřebuje výrazně menší dotopový kotel.

Tepelné čerpadlo, které má rádo lidi

Zároveň, designéři HELIOTERM SOLID M počítali i s využitím budov, pro které je typický zvýšený počet osob, včetně dětí, tj. školy, školky, sportoviště, kulturní objekty, načež toto čerpadlo vybavili speciálním zakrytím ventilátorů venkovní jednotky. Zároveň, zákazník si může vybrat vlastní design jednotky.

Technické parametry HELIOTERM SOLID M

HELIOTERM SOLID M je vám k dispozici v rámci produktové nabídky společnosti GT ENERGY, specializovaného dodavatele tepelných čerpadel, který jen v České republice instaloval od roku 1991 více než 20 000 tepelných čerpadel.

Zdroj: PR článek

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů