Neděle, 14. července 2024

15. jubilejní veletrh Střechy Praha a 9. výstava Solar Praha

Do 31.10. mají firmy možnost využít zvýhodněné ceny výstavní plochy na veletrhu Střechy Praha, který v únoru 2013 oslaví 15 let své úspěšné existence..

15. jubilejní veletrh Střechy Praha a 9. výstava Solar Praha

Jedná se o největší a nejprestižnější akci v oboru střech, skutečný svátek všech střechařů.
15. jubilejní ročník veletrhu Střechy Praha bude 6. až 9. února 2013 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech spolu s výstavou Solar Praha a novým projektem Řemeslo Praha zahajovat nadcházející stavební sezonu.

Veletrh Střechy Praha zahrnuje střešní krytiny a materiály, tepelné izolace, střešní doplňky, nosné konstrukce, střešní okna a světlíky a veškeré služby pro stavbu a rekonstrukce střech, včetně kvalitního odborného programu přednášek a seminářů, ale i praktických ukázek.
Specializovaná výstava Solar Praha zahrnuje obnovitelné zdroje a úspory energií. Její 9. ročník bude zpestřen Fórem pro starosty a ostatní zástupce měst a obcí s názvem "Energie a obec". Řešit se budou možnosti úspor energií ve veřejných budovách, včetně prezentací již realizovaných úspěšných projektů ve vybraných městech a obcích.

Doprovodný program se bude věnovat novinkám v oblasti posuzování shody stavebních výrobků, energetické certifikaci budov, životností a účinností fotovoltaiky při uplatnění na střešních konstrukcích nebo progresivními tepelně izolačními materiály. Proběhne další ročník konference Izolace. Dalšími zajímavými tématy budou například využití dřeva v moderních střešních konstrukcích, materiálové řešení střech i obvodových konstrukcí.

Novým projektem bude veletrh Řemeslo Praha, jehož cílem je představit širokou oblast výrobců a dodavatelů nářadí, techniky, ochranných pracovních pomůcek a materiálů, včetně prezentace cechů, svazů a možností vzdělávání či rekvalifikací v oblasti řemeslných prací.


Přihláškové materiály a další informace jsou k dispozici na www.strechy-praha.cz

Ing. Jitka Šefránková
ředitelka veletrhu

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů