Sněžná děla a reflektory při večerním lyžování nejsou podle ochranářů dobré pro zvěř a vegetaci. Umělý sníh ale provozovatelé lyžařských areálů potřebují. Přírodního je totiž už druhou sezonu nedostatek a bez umělého zasněžování si své podnikání dovedou dnes jen stěží představit.
Zasněžování prý škodí přírodě, skiareály ho ale potřebují. Problém je i večerní lyžování
9. ledna 2015 11:47
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz