Už příští neděli odletí z Prahy do Konga dvouletá fenka belgického ovčáka Kama. Bude pomáhat strážcům národního parku a celníkům v boji proti mezinárodní mafii, která obchoduje se slonovinou a masem divokých zvířat. „Belgičtí ovčáci jsou pro Afriku ideální,“ říká fenčina cvičitelka Hana Böhme.
Každou čtvrthodinu zabijí v Africe slona. Dvouletá česká fenka míří do Konga do boje za jejich záchranu
10. února 2015 11:47
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz