Zatímco ve většině krajů republiky ubývá stromů okolo silnic, v Pardubickém kraji je to naopak. Za každý vykácený strom vysadili silničáři sedm nových, je to díky dotacím z Evropské unie.
Stromy podél silnic nejvíc přibývají v Pardubickém kraji. Přístup silničářů chválí i ekologové
25. února 2015 10:57
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz