V pondělí 23. února 2015 dožil svůj čas v liberecké zoo samec lva jménem Sultán. Příčinou bylo chronické onemocnění spojené s postupným selháváním tělesných funkcí způsobené vysokým stářím zvířete.
Zoo Liberec ztratila lva Sultána. V chovu těchto šelem hodlá pokračovat
26. února 2015 16:57
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/zoo-liberec-ztratila-lva-sultana-v-chovu-techto-selem-hodla-pokracovat--1460291
Zdroj: rozhlas.cz