V životě staršího páru orlosupů, který od roku 2009 úspěšně odchoval již pět mláďat, z nichž všechna byla poskytnuta pro vypuštění do volné přírody, se v poslední době udály zásadní změny: na podzim loňského roku se ptáci přestěhovali ze staré voliéry do nové prostornější voliéry na Cestě vody. Zaměstnanci zoo byli napjati, jak se s novým místem a zda hned v následující sezóně zahnízdí.
Orlosupi v Ostravě poprvé adoptovali mládě
9. dubna 2015 14:17
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz