Jak věříme, máme před sebou krásné jarní sluneční dny, které mnohé z vás vylákají do přírody nebo na své zahrádky. Nedávno jsme upozorňovali na nebezpečná klíšťata, která se už po zimě objevila, ale je tu i další nebezpečí, a to jsou zmije.
Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři. Co dělat když v přírodě narazíte na zmiji?
18. dubna 2015 15:07
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz