V minulém díle jsme mluvili o devastaci půdy, která nás živí. O minimalistickém přístupu k ní i o tom, jak moc je životu nebezpečné, když půdu vnímáme jen jako nástroj ekonomického zisku. A co s tím můžeme udělat?
Farmář: Čím hůř se chováme k půdě, tím víc máme nemocné rostliny. Musíme je léčit a zbytky léků jíme v potravinách
21. dubna 2015 8:17
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz