Celkem devět set podpisů je pod peticí obyvatel Děčína, kteří chtějí změnit hospodaření v městských lesích. Bouří se tak proti holinám, která zbyla po těžbě hned na několika místech.
900 lidí už podepsalo petici, která kritizuje hospodaření v děčínských městských lesích
22. dubna 2015 11:57
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz