Část cyklostezky mezi Lipníkem a Osekem nad Bečvou je zničená. Trasa je v provozu teprve tři roky a už jsou na ní hluboké trhliny, popraskaný asfalt a vyvrácené obrubníky. Škody za statisíce korun mají na svědomí bobři evropští.
Bobři ničí novou cyklostezku u Lipníku nad Bečvou. Škody dosahují statisíců korun
30. dubna 2015 11:27
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz