Nejcennější příroda v Česku by se měla víc otevřít turistice. Předpokládá to novela zákona o ochraně přírody a krajiny, kterou předložilo ministerstvo životního prostředí a dnes ji schválila vláda. Návrh zásadně mění pravidla pro všechny čtyři národní parky - v Krkonoších, Českém Švýcarsku, Podyjí a na Šumavě.
Národní parky by se mohly víc otevřít turistům. Souhlasí s tím vláda
13. května 2015 11:17
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/narodni-parky-by-se-mohly-vic-otevrit-turistum-souhlasi-s-tim-vlada--1489507
Zdroj: rozhlas.cz