,,Právě jsem dostavěl svůj dům. Přespal jsem v něm jen jednou a musel uprchnout, abych zachránil sebe, ženu a našeho malého syna," začíná vyprávět svůj příběh třicetiletý Fuád Šahí. Je totiž z Kobání. Města, jež sledoval celý svět. číst dál
Kdybych měl stan v Kobání...
15. května 2015 14:17
Příroda
Zdroj: Lidé a Země