První pole už oseli zemědělci v Královéhradeckém kraji. Jarní práce tak začaly relativně brzy po odtátí sněhu. Většina farmářů ale se začátkem jarních prací čeká, až víc vyschnou pole. Většinou zatím začali s hnojením polí.
Farmáři na Královéhradecku už oseli první pole. S končící zimou jsou spokojeni
3. března 2017 13:17
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/farmari-na-kralovehradecku-uz-oseli-prvni-pole-s-koncici-zimou-jsou-spokojeni--1704234
Zdroj: rozhlas.cz