V Krkonoších začíná hrabání luk. Je to společná akce Správy Krkonošského národního parku a škol. Pracovníci parku a žáci vyráží na vytipovaná místa a uhrabávají louky. Přímo s nimi je na jedné louce i reportérka Kateřina Kohoutová.
Někteří žáci na Vrchlabsku vzali místo učebnic do rukou hrábě a vyrazili na krkonošské louky
3. dubna 2017 14:47
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz