Obec Adršpach se dostala do sporu s Agenturou ochrany přírody a krajiny. U turisticky oblíbených Adršpašských skal totiž umožnila zhruba dvěma stovkám řidičů zaparkovat na louce, mimo povolené stání. Ochranáři takový postup kritizují.
Řidiči parkující u Adršpašských skal mohou dostat pokutu od ochranářů. A to i když za parkování zaplatí
29. května 2017 14:07
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz