Orangutani v ústecké zoologické zahradě mají nový venkovní výběh. Původní expozici nechala zoo opravit a dnes (2. 6.) ji slavnostně otevřela. Sloužit bude čtveřici orangutanů bornejských. Oprava výběhu ale nabrala zpoždění. Práce totiž provázejí spory.
Orangutani v ústecké zoo mají nový výběh. Jeho stavbu ale provázejí spory
2. června 2017 15:37
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/orangutani-v-ustecke-zoo-maji-novy-vybeh-jeho-stavbu-ale-provazeji-spory--1731050
Zdroj: rozhlas.cz