Indickou metropoli Nové Dillí několik dní vězní velmi silný smog, který má na svědomí především hustá automobilová doprava. Tisíce lidí už musely vyhledat lékaře. Úřady vyhlásily pohotovost, školy byly uzavřeny. Nezbývá nic jiného než čekat, až přijde déšť.
V zajetí stínů
16. listopadu 2017 13:31
Příroda
Zdroj: National Geographic