Vyzkoušeli jsme zpoplatněné nabíjení u Lidlu Naše zkušenost snad nemohla dopadnout hůře Za jednu kilowatthodinu jsme zaplatili nehoráznou sumu Během měsíce srpna letošního roku Lidl ,,zařízl" bezplatné nabíjení na svých nabíječkách. Společnost tak reagovala na dlouhodobé zneužívání nabíjení zdarma, a hlavně na extrémní růst cen energií. Řešení, se kterým Lidl přišel, ale zaručeně odradí i?
To jako vážně?! Za nabíjení u Lidlu jsme zaplatili naprosto nesmyslnou sumu
14. září 2022 18:30
Ekologická auta
Celý článek: https://elektrickevozy.cz/clanky/to-jako-vazne-za-nabijeni-u-lidlu-jsme-zaplatili-naprosto-nesmyslnou-sumu
Zdroj: Elektrickevozy.cz