Národní rozvojová banka (NRB) plánuje v srpnu 2026 obnovit příjem žádostí v programu Nové úspory energie, který připravila ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO). Program pomáhá podnikatelům financovat projekty pro snížení energetické náročnosti a provozních nákladů - v budovách i při provozu strojů a technologií. Na program je vyčleněna nová alokace ve výši 2 mld. Kč.
NRB a MPO obnovují program Nové úspory energie s novou alokací 2 mld. Kč
26. června 2026 11:46
Firmy, CSR
Celý článek: https://www.prumyslovaekologie.cz/info/nrb-a-mpo-obnovuji-program-nove-uspory-energie-s-novou-alokaci-2-mld-kc
Zdroj: Průmyslová ekologie