Dopravní politika státu má vést k tomu, abychom co nejlépe dopravili v případě potřeby co nejrychleji do cíle. Dá se říct, že se vlastně skládá ze dvou částí. První je vlastně jakýsi dokument, podle kterého by měla fungovat vlastně činnost státu. Druhá část je vlastně faktická realizace tohoto dokumentu. Zkusme se podívat, co nám stávající dopravní politika [...]Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Jakou dopravní politiku potřebujeme
5. ledna 2013 0:27
Doprava
Zdroj: Dopravní web