Ve fotografické českobudějovické galerii U Beránka je k vidění patnáct nejlepších snímků ze Šumavy, které za minulý rok vyfotili zaměstnanci Správy NP a CHKO Šumava. Snímky vybrala odborná porota z tisíců snímků, které zaměstnanci za minulý rok pořídili.
V Budějovicích U Beránka vystavují patnáct nejlepších snímků ze Šumavy
4. dubna 2013 10:22
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/v-budejovicich-u-beranka-vystavuji-patnact-nejlepsich-snimku-ze-sumavy--1195724
Zdroj: rozhlas.cz