Výběh, který bezprostředně navazuje na terasu nově otevřené restaurace Saola v ostravské zoo, už má první obyvatele. Jsou jimi samice axise indického, jednoho z nejpestřeji zbarvených jelenů.
V novém výběhu ostravské zoo se zabydlují první zvířata
10. května 2013 11:19
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/v-novem-vybehu-ostravske-zoo-se-zabydluji-prvni-zvirata--1210333
Zdroj: rozhlas.cz