Poměrně známou záležitostí je, že v současné době česká železnice registruje osmiprocentní meziroční nárůst cestujících. To je popravdě, s ohledem na minulá léta propadu a stagnací, velmi pozitivní zpráva. Proto mnohé zarazilo, že prakticky vzápětí po zveřejnění oné pozitivní zprávy přišla zpráva další a to, že stát omezí místy až zásadní dálkové vlaky, které často tvoří páteř systému a jejichž [...]Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Zaměstnávají České dráhy sebevražedné manažery?
26. května 2013 23:46
Doprava
Zdroj: Dopravní web