V dnešním článku se podíváme na příběh jedné z dnes již nepoužívaných trolejbusových smyček v Jihlavě. Jedná se o smyčku Staré Hory, která byla od jihlavské trolejbusové sítě odstřižena začátkem roku 2000. Ovšem podíváme se na vše pěkně popořádku. Tato smyčka se začala používat už v roce 1951, tedy v době, kdy jihlavská trolejbusová doprava byla ještě víceméně v plenkách. Využívala ji [...]Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Trolejbusová smyčka Staré Hory možná znovu ožije
13. června 2013 14:10
Doprava
Zdroj: Dopravní web