Zahradníci v olomoucké městské části Holice dnes zasadili první listnaté stromy, a položili tak základy lužního lesa. Pracovníky zahradnické firmy čeká v nejbližších týdnech vysázení 72 tisíc dřevin.
Holický les vyrůstá na okraji Olomouce. Zahradníci vysadili první listnaté stromy
4. listopadu 2013 11:17
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz