zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

EXPO Lesní lom 2021

7-9.6.2022
Veletrh, výstava Brno-Líšeň, Lesní lom
Těžební unie

V pořadí již 13. ročník veletrhu EXPO pořádaný Těžební unií je mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví, a je naprosto unikátní akcí svého druhu v České republice.

Na veletrhu EXPO Lesní lom najdete vystavovatele z následujících oborů: technika a prostředky přípravy rubaniny; těžební, nakládací a přepravní technika; stroje a zařízení pro zpracování nerostných surovin; stroje a zařízení pro recyklaci stavebních materiálů; zařízení pro ekologický provoz těžebních závodů; náhradní díly a doplňky; servisní a doprovodná činnost; nákladní vozy, vozy pro speciální účely; terénní vozy; projekční práce, poradenská činnost, odborné časopisy, školy, svazy.

Místem veletrhu zůstává vápencový kamenolom Lesní lom v Brně - Líšni společnosti Kalcit s. r. o., jehož prostředí dodává celému veletrhu jedinečnost. Lesní lom díky svým etážím disponuje dostatečně rozlehlou plochou pro stánky vystavovatelů, jejich často rozměrné stroje a především demonstrační plochy určené strojům a zařízením v provozu. Připravena bude také speciální plocha pro nákladní automobily.

Již nyní se mohou čeští i zahraniční dodavatelé strojů, zařízení i služeb pro těžební a stavební průmysl registrovat k účasti na veletrhu na webových stránkách www.expolesnilom.cz.

Název akce
EXPO Lesní lom 2021
Druh akce
Veletrh, výstava
Termín konání akce
7-9.6.2022
Místo konání akce
Brno-Líšeň, Lesní lom
Adresa konání akce
Brno-Líšeň, Lesní lom
Web
www.expolesnilom.cz
Kontakt
Ing. František Janáč, PhD.
E-mail
Telefon
+420 608 598 613
Pořadatel
Těžební unie
Témata
Geologie
iCalendar
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí