Žádná sláva to nebyla už loni a ani letos nevládne u včelařů z Vyškovska spokojenost. Medu bude podle všeho zase o něco méně. Můžou za to především rozmary počasí, které letošní produkci příliš nenahrávají. "Loni bylo počasí také špatné, ale potom se zlepšilo a především co se týká lesního medu, to nakonec i pomohlo.
Medu je málo, hlásí včelaři. Asi zdraží
11. červenece 2014 8:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/184597
Zdroj: Agris.cz