Ukrajina by měla v této sezoně vyvézt více obilí, přestože objem její obilné produkce klesne. Uvedl to dnes ukrajinský ministr zemědělství Oleksij Pavlenko. Kyjev to zdůvodňuje nižší spotřebou na východě země, kde bojují vládní síly proti místním separatistům, dále vysokými zásobami na konci minulé sezony a zvýšenou poptávkou ze Západu.
Ukrajina čeká přes pokles sklizně větší vývoz obilí
4. srpna 2015 9:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/189037
Zdroj: Agris.cz