Od 17. ledna 2022 zavádí vláda povinné testování. Týká se úředníků ve státních úřadech, zaměstnanců ve firmách, živnostníků i jednatelů společností bez výjimky - tedy i těch, kteří jsou očkováni. Povinnost se vztahuje i na ty, kteří podstoupili očkování třetí dávkou, tzv. boosterem.
Také si můžete přečíst
23.12.2021 - Jak šel čas s koronavirem v BOZP v roce 2021
22.12.2021 - Povinné očkování proti onemocnění covid-19
21.12.2021 - Více digitální a inovativní, ale stále v bezpečí a zdrávi v roce 2022!
15.12.2021 - Testování zaměstnanců na pracovišti nad rámec mimořádného opatření
15.12.2021 - Změna v testování zaměstnanců a osob samostatně výdělečně činných, s účinností od 20. 12. 2021
Pravidla testování zaměstnanců od pondělí 17. ledna 2022
6. ledna 2022 16:45
BOZP
Zdroj: BOZP info