eva poničila nedělní vichřice v lesích patřících Arcibiskupským lesům a statkům Olomouc (ALSOL). Nejvíce škod lesníci zaznamenali v okolí Mírova u Mohelnice na Šumpersku, kde silný vítr lámal stromy a ničil dráty elektrického vedení. Sdělil to jednatel ALSOL Arnošt Buček.
Podle Arcibiskupských lesů vichřice poškodila hlavně lesy v okolí Mírova
1. února 2022 15:15
Zemědělství
Celý článek: https://zemedelec.cz/podle-arcibiskupskych-lesu-vichrice-poskodila-hlavne-lesy-v-okoli-mirova/
Zdroj: Zemědělec