Do funkce náměstků člena vlády včera ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL) jmenoval Radka Holomčíka (Piráti) a Radka Lanče (TOP 09). Věnovat se budou průřezově všem zemědělským agendám. Ke jmenování došlo po dohodě vládních stran, podle které budou na každém resortu jmenováni političtí náměstci za obě volební koalice.
Ministerstvo zemědělství má nové náměstky člena vlády
2. února 2022 8:30
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/217939
Zdroj: Agris.cz