Znojmo po několika letech likvidace kůrovcové kalamity, která znamenala konec prakticky všech smrkových porostů ve městě a okolí, začalo loni s intenzivní obnovou. Za loňský rok příspěvkové organizace Městské lesy Znojmo a Městská zeleň Znojmo vysázely přes 171.000 stromů.
Znojmo po letech likvidace kůrovcové kalamity vysadilo loni 171.000 stromů
3. února 2022 9:15
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/217960
Zdroj: Agris.cz