Středočeští zemědělci loni sklidili meziročně o tři procenta více obilovin, vyšší byl i hektarový výnos. Celkem sklizeň činila 1,63 milionu tun obilovin. Oproti předloňsku vzrostla u luskovin, brambor, cukrovky, chmele, vinné révy či jablek, naopak méně se sklidilo řepky a kukuřice na zeleno a siláž.
Středočeští zemědělci loni sklidili meziročně více obilovin, vyšší byl i výnos
1. března 2022 10:00
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/218225
Zdroj: Agris.cz