Kůrovcová kalamita a období sucha v městských lesích Pardubic po čtyřech letech skončila, lesníci se letos mohou věnovat zase běžné těžbě i výsadbě, řekl ČTK náměstek primátora Jan Nadrchal (ANO).
Po čtyřech letech ustoupila v městských lesích Pardubic kůrovcová kalamita
4. března 2022 7:30
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/218264
Zdroj: Agris.cz