Vláda ve středu projedná návrh změny svého nařízení, který letos umožní zemědělcům využít půdu ponechanou ladem k pastvě nebo obdělávání a stále pobírat dotace určené pro ekologické zemědělství. Cílem je podpořit produkci potravin v reakci na růst cen.
MZe chce umožnit zemědělcům hospodařit na půdě ponechané ladem
20. dubna 2022 6:30
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/218726
Zdroj: Agris.cz