Město Žďár nad Sázavou dalo osadit pět včelích úlů poblíž budovy úřadu v Žižkově ulici. Úly jsou oddělené zelení, upozorňuje na ně výstražná cedule. První med očekává radnice příští rok, využívat by ho mohla i jako propagační předmět, sdělila ČTK mluvčí města Blanka Sobolová.
Město Žďár nad Sázavou nechalo osadit pět včelích úlů k úřadu v centru
20. červenece 2022 14:30
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/219673
Zdroj: Agris.cz