Na mapu Česka za dva roky přibude nový národní park. Po Krkonošském, Šumavském, Českém Švýcarsku a Podyjí by se ten pátý měl nacházet na Křivoklátsku ve Středočeském kraji, v okolí řeky Berounky. Jednalo by se o vůbec první park ve vnitrozemí.
Česko bude mít další národní park. Křivoklátsko jím vyhlásí do dvou let
6. října 2022 10:01
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz