Většinu z pětadvaceti hektarů svých rybníků plánuje žďárská radnice příští rok pronajmout. Ponechat si chce jen vodní plochy, které nebudou sloužit k chovu ryb. Žďárští si od toho slibují zlepšení životního prostředí, méně starostí s péčí o rybníky, zisk z jejich pachtu a eliminaci podnikatelského rizika.
Žďár nabízí k pronájmu rybníky, chce si ulevit od starostí s péčí o ně
28. listopadu 2022 10:00
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz