Myslivecké spolky, které hospodaří v honitbách státního podniku Lesů ČR, budou v pátek protestovat před ministerstvem zemědělství. Chtějí upozornit na vysoké nájmy honiteb, které považují za neúnosné. Chtějí, aby se nájmy stanovovaly podle nákladů, které myslivci mají.
Myslivci budou protestovat kvůli drahým nájmům honiteb státních lesů
2. prosince 2022 10:00
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/221062
Zdroj: Agris.cz