Méně chemických postřiků na polích. Tak by se daly vyložit zásady o ochraně rostlin, které od letošního ledna začaly platit ve všech státech Evropské unie. Podle těchto zásad by se měli farmáři snažit nahrazovat pesticidy jinými postupy. Zemědělci z toho nejsou příliš nadšení.
Od Nového roku platí omezení používání postřiků. Budou česká pole bez pesticidů?
13. ledna 2014 10:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/182471
Zdroj: Agris.cz