Společnost Městské lesy Chrudim loni hospodařila se ziskem téměř 400.000 korun. Radnice přitom původně předpokládala, že zisk bude asi čtyřikrát nižší. Městská firma totiž vytěžila o třetinu méně dřeva, než jim umožňoval desetiletý plán hospodaření, řekl novinářům starosta Petr Řezníček (SNK-ED).
Městské lesy Chrudim přes nižší těžbu vytvořily zisk 400.000 Kč
16. ledna 2014 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/182515
Zdroj: Agris.cz