Stop snižování chovu hospodářských zvířat. To je plán ministerstva zemědělství. Proto farmářům na letošek zdvojnásobí dotaci. Vyšší podpory dostanou chovatelé krav, ovcí, koz a také pěstitelé chmele nebo brambor na výrobu škrobu. Na jihu Moravy je úbytek hospodářských zvířat nejvýraznější z celé republiky.
Zemědělci dostanou dvojnásobek. Na chov krav a ovcí
20. ledna 2014 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/182549
Zdroj: Agris.cz