Vlastníkům lesů vadí chystané snížení evropských dotací pro lesníky zhruba na třetinu. V minulém plánovacím období pro ně bylo v Programu rozvoje venkova asi 86 milionů eur (v aktuálním přepočtu 2,35 miliardy korun), v novém období se má objem dotací snížit na necelých 27 milionů eur (738 milionů Kč).
Vlastníkům lesů vadí chystaný pokles evropských dotací na třetinu
25. února 2014 13:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/182987
Zdroj: Agris.cz